يکشنبه, 30 ارديبهشت 1403 English          

عنوان : مهندس عبدالله زاده :طرح مغازه سبز به زودی در زرند اجرائی می شود .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ 
ساعت : ۹:۵۵:۱
    /  2

 

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از اجرای طرح مغازه سبز در سطح شهر زرند خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس احمد عبدالله زاده طرح مغازه سبز در سطح شهر زرند را یکی از فعالیتهای منحصر به فرد این سازمان در سال 97 عنوان کردو افزود:طرح مغازه سبز با همکاری شهرداری و مغازه داران سطح شهر از یک هفته آینده در یکی از معابر اصلی شهر اجرائی خواهد شد .

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرنددر ادامه به تشریح این طرح پرداخت و با اعلام اینکه  هزینه خرید گلدانها در این امر بر عهده مغازه داران می باشد گفت:در این طرح گلدانها به قیمت درب کارخانه به مغازه داران تحویل داده خواهد شد و سایر اقدامات این طرح به صورت رایگان و سالانه از سوی سازمان انجام خواهد شد .

رئیس سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری زرند با اعلام اینکه در این طرح سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری اقدام به نصب گلدان بر روی یکی از ستونهای مغازه ها شهر می نماید اظهار داشت:کاشت انواع گل های فصلی ،تعویض سالانه گل ،ارائه خاک برگ رایگان از دیگر برنامه های این سازمان در اجرای این طرح می باشد.

مهندس عبدالله زاده با اعلام اینکه  نگهداری این گلدانها برعهده خود مغازه داران می باشدگفت: هدف از اجرای این طرح ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین شهروندان و مغازه داران می باشد .

وی در پایان تصریح کرد: این طرح طی یک هفته آینده و به محض تخلیه گلدانهای خریداری شده در یکی از معابراصلی شهر اجرائی خواهد شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211