يکشنبه, 30 ارديبهشت 1403 English          

عنوان : مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند: یكی از برنامه های این سازمان در سال آینده مرمت و ساماندهی بیشتر فضاهای سبز موجود در سطح شهر می باشد و برنامه ای در رابطه با ایجادبوستان جدید نداریم.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ 
ساعت : ۸:۵:۲۱

 

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند در نشست شورای شهر از ممنوعيت کاشت چمن در سطح فضای سبز به علت بهره وری منابع آبي خبر داد و عنوان کرد : یکی از مزایای چمن زیبائی و داشتن منظربصری بسیار خوب می باشد اما باید دقت داشته باشیم که در حال حاضر موضوع  بهره وری آب در شهرستان زرند بسیار مهم بوده و باید مورد توجه همه مدیران و مسئولین قرار گیرد .

وی به نقش شهروندان و لزوم مشارکت انها در حفظ و نگهداری فضای سبز اشاره کرد و گفت: اعتقاد داریم هر چه فضای سبز در شهرها توسعه پیدا کند این امر باعث كاهش آلودگي، افزايش نشاط اجتماعي و استفاده بیشتر شهروندان از امکانات و تجهیزات شهری خواهد شد .

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز گفت: امروز احداث فضاهای سبز در سطح شهر ها بسیار حائز اهیمت بوده و نگهداری از پارکها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان با مجموعه خدمتگذار شهرداري است.

وي تصریح کرد:یکی از برنامه هایی که در سال های گذشته به دنبال اجرائی کردن آن بوده ایم احداث بوستانهای جدید در سطح شهر می باشد تا بتوانیم ميزان بهره مندي شهروندان از فضاي سبز تفريحي را برای همه يكسان کنیم.

مهندس عبدالله زاده به افتتاح سه بوستان در هفته دفاع مقدس اشاره کردو اظهارداشت:یکی از برنامه های این سازمان در سال آینده مرمت و ساماندهي  فضاهای سبز موجود در سطح شهر می باشد و هیچ بوستان جدیدی به شهر در سال آینده اضافه نخواهد شد.

وی گفت: در این طرح سعی داریم کلیه فضاهای سبز موجود در سطح شهر را از لحاظ چمن کاری ،درخت کاری،سیستم آبیاری ،المان شهری،رنگ امیزی ، کف سازي و...مورد بازسازی و مرمت قرار دهيم .

مدیر عامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند ابراز امیدواری نمود با همکاری و تعامل ناظرین ومدیران وکارکنان واحد های فضای سبز و همچین مشارکت شهروندان بتوانیم در نگهداری و زیبا نگه داشتن پارکها و فضاهای سبز شهری اقدامات موثری انجام دهیم. بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211