يکشنبه, 30 ارديبهشت 1403 English          

عنوان : مهندس عبدالله زاده از آغاز اجرای طرح مغازه سبز در خیابان های اصلی سطح شهر خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ 
ساعت : ۱۱:۴۹:۳

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از اجرای طرح مغازه سبز در خیابان مطهری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس عبدالله زاده با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه طرح محله سبز که از چند ماه پیش در شهر زرند آغاز شده است با استقبال مغازه داران همراه شده و این سازمان توانسته است بیشتر مکانهای تجاری شهر را با نصب گلدان زیبا سازی نماید.

وی گفت: در فاز اول این طرح خیابان بهشتی و بلوار 15 خرداد،مطهری وشهدای محمد آباد زیر پوشش این طرح قرار گرفته اند و به زودی عملیات نصب این گلدانها در معابر اصلی شهر آغاز خواهد شد .

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند در ادامه به اجرای طرح مدرسه سبز نیز اشاره کرد و افزود:یکی از هداف اجرای طرح مدرسه سبز نهادینه کردن و اهمیت محیط زیست و توسعه بیشترفضای سبز در بین جوانان و نوجوانان می باشد.

وی با اعلام اینکه این کار ضمن افزایش سرانه فضای سبز و سالم سازی هوای شهر سبب نشاط بیشتر دانش آموزان می‌شودگفت:اجرای این طرح نیازمند مشارکت مدیران مدارس و آموزش و پرورش شهرستان زرند می باشد .

وی از مغازه داران خواست تا برای داشتن شهری زیبا و سبز با مامورین این شهرداری نهایت همکاری را داشته باشند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211